Bize Ulaşın

INC ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANONİM ŞİRKETİ

MERKEZ : Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2772. Sok. No:7 Çayyolu - Çankaya - ANKARA
TEL : +90 312 491 05 06/07 / +90 312 241 05 08/09
FAX : +90 312 491 07 00
E-MAIL : info@incendustri.com
     
İSTANBUL : Çamlık Mahallesi, Şehit Burak Kurtuluş Caddesi No: 78/3, 34774 - Ümraniye - İSTANBUL
TEL : +90 216 594 74 71
FAX : +90 216 594 74 72
E-MAIL : info@incendustri.com
     
İZMİR : Çınar Mah. 5003. Sok. Gümüş Plaza Metro No: 2/2 D: 504 Bornova / İZMİR
TEL : +90 232 290 54 76
E-MAIL : info@incendustri.com
     
ADANA : Onur Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Blv. Kiza İş Merkezi No:437 A5 K:4 D:55 Seyhan / ADANA
TEL : +90 322 503 24 50
E-MAIL : info@incendustri.com
     

İRTİBAT

GÖREVİ

GSM

E-MAIL

Ufuk YILDIZ

Genel Müdür

+90 533 215 74 67

ufuk@incendustri.com

Güner GÖRMELİ

Finans ve Muhasebe Müdürü

+90 533 956 15 59

guner@incendustri.com

Uygar MUTLU

Proje Koordinatörü

+90 533 816 25 58

uygar@incendustri.com

Aytuğ DEMİRDİLEK

İş Geliştirme Koordinatörü

+90 533 215 76 21

aytug@incendustri.com

Serkan AYDOĞMUŞ

Teknik Koordinatör

+90 533 955 18 11

serkan@incendustri.com

Gizem KORAL

Satış Müdürü

+90 530 153 37 95

gizem@incendustri.com

Can PAKDİL

Ege Bölge Satış Mühendisi

+90 538 442 22 35

can@incendustri.com

Şimal GÖRMELİ

Marmara Bölge Satış Mühendisi

+90 530 108 14 60

simal@incendustri.com

Nilay KÜLEN

Teklif ve Satış Destek Sorumlusu

+90 530 926 65 52

nilay@incendustri.com

Fatma YILMAZ

Muhasebe Uzmanı

+90 216 594 74 71

fatma@incendustri.com

Serhan YILDIZ

Finans Uzmanı

+90 312 491 05 06

serhan@incendustri.com