İletişim


Organizasyon Şeması
İsimUnvanİletişim
Ufuk YILDIZGenel Müdür+90 533 215 74 67
ufuk@incendustri.com
Güner GÖRMELİFinans ve Muhasebe Müdürü+90 533 956 15 59
guner@incendustri.com
Uygar MUTLUSatış ve Pazarlama Koordinatörü+90 533 816 25 58
uygar@incendustri.com
Aytuğ DEMİRDİLEKİş Geliştirme Koordinatörü+90 533 215 76 21
aytug@incendustri.com
Serkan AYDOĞMUŞTeknik Koordinatör+90 533 955 18 11
serkan@incendustri.com
Gizem KORALSatış ve Pazarlama Müdürü +90 530 153 37 95
gizem@incendustri.com
Can PAKDİLEge Bölgesi Satış Mühendisi +90 538 442 22 35
can@incendustri.com
Şimal GÖRMELİMarmara Bölgesi Satış Mühendisi+90 530 108 14 60
simal@incendustri.com
Edanur BOZKURTLUİç Anadolu Bölgesi Satış Mühendisi+90 542 457 74 62
eda@incendustri.com
Nilay KÜLENSatış Destek Sorumlusu+90 530 926 65 52
nilay@incendustri.com
Serhan YILDIZFinans Uzmanı+90 543 629 66 01
serhan@incendustri.com
Fatma YılmazMuhasebe Uzmanı+90 533 152 57 51
fatma@incendustri.com
Ankara Merkez

İstanbul

İzmir

Adana

Online İletişim Formu



Aşağıdaki alanları doldurunuz.